prod-mdirect

Ubezpieczenia komunikacyjne mDirect to de facto produkty ubezpieczeniowe 3 firm: BRE Ubezpieczenia, Benefii oraz HDI Asekuracja. Obliczając składki OC AC kalkulatorem mDirect dostajemy więc oferty aż 3 ubezpieczycieli, z których możemy wybrać najkorzystniejszą dla nas. Ale to nie wszystkie zalety.

Kalkulator OC AXA DIrect

Oblicz cenę OC/AC AXA Direct

Tylko teraz dodatkowe 15% zniżki za zakup polisy przez internet

Ile kosztuje OC AC w mDirect?

Skorzystaliśmy z narzędzia, jakim jest kalkulator OC AC mDirect, by obliczyć ceny OC AC dla trzydziestoletniej, zamężnej kobiety, cieszącej się 60% zniżką na ubezpieczenia komunikacyjne, chcącej ubezpieczyć trzyletniego Forda Fiesta 1.4 Trend. Po trwającej kilka minut kalkulacji otrzymaliśmy aż 6 ofert ubezpieczenia OC AC.

6 ofert podzielonych jest na 3 warianty każda. Można wybrać pakiet OC AC mDirect dla Fiesty w cenie od 66,30 zł miesięcznej raty (najmniej rozszerzona wersja najtańszego pakietu) do 128,40 zł miesięcznej raty (szeroka ochrona w najdroższej wersji). Prócz kryterium cenowego można kierować się marką ubezpieczyciela, a tutaj wybieramy między mDirect, HDI Asekuracja i Benefia.
Dodatkową zaletą ubezpieczenia samochodu mDirect jest to, że można za nie zapłacić w ratach, o spłacie których pamięta bank. Do zakupu ubezpieczenia samochodu mDirect bowiem konieczne jest założenie konta w mBanku, ale zarówno samo założenie konta jak i jego późniejsze prowadzenie jest bezpłatne.

Kolejną zaletą ubezpieczenia samochodu mDirect jest możliwość przeniesienia zniżek z OC na Autocasco. Ubezpieczenie samochodu mDirect można kupić z trzymiesięcznym wyprzedzeniem.

Ubezpieczenie OC mDirect

Ubezpieczenie OC mDirect to produkt spełniający wymogi ustawowe.

Kalkulator OC mDirect

Z narzędzia, jakim jest kalkulator OC mDirect korzysta się wygodnie. Wyliczenie składki zajmuje około trzech minut, jest to podobny wynik jak w innych kalkulatorach OC, jednak kalkulator OC mDirect ma tę przewagę, że otrzymujemy nie jedną, jak to zwykle bywa, ale kilka ofert od różnych ubezpieczycieli. Po wyborze najbardziej nam odpowiadającej możemy od razu przejść do zakupu ubezpieczenia samochodu mDirect.

Ubezpieczenie AC mDirect

Ubezpieczenie AC obejmuje szkody powstałe w wyniku:

  • nagłego działania siły mechanicznej w chwili zderzenia lub zetknięcia pojazdu z innym pojazdem, osobami lub zwierzętami czy przedmiotami znajdującymi się poza pojazdem;
  • uszkodzenia przez osoby trzecie, pożaru i wybuchu;
  • sił przyrody (powódź, lawina, osunięcie i zapadanie się ziemi, gradobicie, uderzenie pioruna);
  • zalania lub zatopienia;
  • uszkodzenia pojazdu podczas akcji ratowania życia lub zdrowia ludzkiego;
  • nagłego działania czynnika termicznego lub chemicznego;
  • kradzieży.

Umową ubezpieczenia są objęte szkody powstałe na terytorium: Rzeczypospolitej Polskiej, pozostałych krajów Europy oraz Cypru z wyłączeniem Kazachstanu, jak również z wyłączeniem szkód powstałych na skutek kradzieży na terenie byłego Związku Radzieckiego (tj. Białorusi, Estonii, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Rosji i Ukrainy) oraz na terenie Cypru i Turcji.

Inne ubezpieczenia mDirect

Do ubezpieczenia samochodu OC mDirect można dokupić także dodatkową ochronę. Można więc rozszerzyć OC mDirect o NNW o różnych sumach ubezpieczenia, ubezpieczenie typu assistance, ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenie niezdolności do pracy, ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu, ubezpieczenie samochód zastępczy.