liberty direct logoLiberty Direct to kolejny ubezpieczyciel sprzedający swe polisy bezpośrednio, czyli przez Internet i telefon i dzięki temu mogący przyciągać do siebie klientów atrakcyjnymi cenami.

Ubezpieczenia Liberty Direct to kompleksowa ochrona, możliwość rozłożenia płatności za ubezpieczenie samochodu na raty oraz sprawna i profesjonalna likwidacja szkód – jak zapewnia ubezpieczyciel.

Kalkulator OC AXA DIrect

Oblicz cenę OC/AC AXA Direct

Tylko teraz dodatkowe 15% zniżki za zakup polisy przez internet

Ile kosztuje OC AC Liberty Direct?

Skorzystaliśmy z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Liberty Direct i obliczyliśmy ceny OC AC Liberty Direct dla przykładowego kierowcy. Jest nim trzydziestoletnia mieszkanka Czechowic Dziedzic, posiadaczka trzyletniego Forda Fiesta 1.4 Trend. Za ubezpieczenie OC Liberty Direct dla Forda Fiesta płatne w 1 racie kartą kredytową kobieta ta zapłaci 379,91 zł. Za ubezpieczenie OC z AC, z udziałem własnym w szkodzie w wysokości 2 000 zł zapłaci 764,33 zł (płatność jednorazowa).

Jeśli zechce zapłacić za OC Liberty Direct na 2 raty, będzie ją to kosztować 439,90 zł. Ubezpieczenie OC z AC płatne na 2 raty, z udziałem własnym w szkodzie to koszt 885,02 zł.

Ubezpieczenie OC Liberty Direct

Liberty Direct OC to najwyższe na rynku limity kwotowe holowania pojazdów biorących udział w wypadku. W cenie ubezpieczenia OC Liberty Direct otrzymujemy ubezpieczenie Mini Assistance, zapewniające pełną pomoc informacyjną oraz serwisową w razie kolizji drogowej (naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu zarówno poszkodowanego jak i ubezpieczonego).

Jak zapewnia Liberty Direct, składka OC Liberty Direct może być nawet do 50% niższa niż u tradycyjnych, „niedirectowych” ubezpieczycieli. Ubezpieczenie OC Liberty Direct można kupić przez Internet lub telefon. Płatność za OC Liberty Direct może zostać rozłożona na 2 raty.

Ceny OC Liberty Direct można poznać w prosty sposób – korzystając z narzędzia, jakim jest udostępniany przez Liberty Direct kalkulator OC.

Zobacz szczegółowe warunki ubezpieczenia OC Liberty Direct: Ogólne warunki ubezpieczeń komunikacyjnych Liberty Direct

Kalkulator OC Liberty Direct

Liberty Direct kalkulator to jedno z wygodniejszych narzędzi tego typu, z jakimi mieliśmy do czynienia. Pozwala na wyliczenie swojej składki już w 2 minuty. Wszystkie pola formularza, jakim jest kalkulator OC Liberty Direct znajdują się na jednej stronie, nie ma niepotrzebnego klikania. Liberty Direct kalkulator OC wymaga w pewnym momencie podania numeru telefonu, ale jeśli najedziemy na pytajnik przy pytaniu dowiemy się, ze podanie numeru telefonu nie jest koniecznie do kalkulacji.

Po wypełnieniu Liberty Direct kalkulator wyświetla nam ceny trzech pakietów ubezpieczenia samochodu Liberty Direct: OC z NNW z opony assistance, OC z AC, NNW i opony assistance (Optymalny) , OC z AC NNW i opony assistance (Premium) oraz daje możliwość stworzenia własnego pakietu ubezpieczenia. W ten sposób możemy się dowiedzieć, ile kosztowałoby nas samo ubezpieczenie OC Liberty Direct.

Kalkulator OC Liberty Direct pozwala także na przeliczanie ceny ubezpieczenia ze względu na rodzaj płatności – jednorazowo czy na raty oraz kartą kredytową, przelewem czy za pobraniem. Warto wiedzieć, że za płatność jednorazową kartą kredytową otrzymujemy dodatkowe 5% zniżki.

Ubezpieczenie AC Liberty Direct

Ubezpieczenie Autocasco Liberty Direct jest sprzedawane w pakiecie z ubezpieczeniem OC i ubezpieczeniem Mini Assistance.

Ubezpieczenie Autocasco Liberty Direct obejmuje m.in. szkody polegające na: zniszczeniu, utracie pojazdu i jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku wypadku drogowego, zniszczenia pojazdu przez osoby trzecie, szkody powstałe wskutek działania nieprzewidzianych warunków atmosferycznych (grad, huragan, pożar) czy kradzież pojazdu. Ochrona działa na terenie Europy.

Do zalet AC Liberty Direct należą: możliwość wyboru warsztatu, w którym zostanie dokonana naprawa, ubezpieczenie szyb i od kradzieży w ramach AC Standard, szeroki zakres terytorialny (Polska i Europa) bez dopłat oraz możliwość wyboru opcji ubezpieczenia: Warsztat Plus naprawa auta z zastosowaniem oryginalnych części w Autoryzowanej Stacji Obsługi lub Warsztat rozliczenie części bez potrącenia amortyzacji.

Za ubezpieczenie AC Liberty Direct można zapłacić na 2 raty. Zakupu można dokonać przez Internet lub telefon. Ceny AC Liberty Direct można poznać w prostu sposób, wykorzystując do tego udostępniany przez Liberty Direct kalkulator OC.

Zobacz szczegóły ubezpieczenia: Ogólne warunki ubezpieczeń komunikacyjnych Liberty Direct

Inne ubezpieczenia Liberty Direct

Liberty Direct dba o kierowców kompleksowo, dlatego do pakietu OC czy OC AC Liberty Direct można dokupić ubezpieczenia, które rozszerzą ochronę.

Mini Assistance – to ubezpieczenie dodawane jest gratis, zarówno do Liberty Direct OC jak i do Liberty Direct AC. W jego ramach Liberty Direct oferuje pełną pomoc informacyjną: telefoniczną informację o postępowaniu w przypadku wystąpienia zdarzenia, procedurze zgłaszania szkód, wymaganej dokumentacji i obowiązujących terminach, najbliżej zlokalizowanych i współpracujących z Liberty Direct pomocy drogowych, wypożyczalniach pojazdów, hotelach, stacjach paliw, itp., warsztatach partnerskich oraz warsztatach autoryzowanych w zakresie napraw poawaryjnych danej marki pojazdu oraz powypadkowych danej marki pojazdu. W ramach tego ubezpieczenia zawiera się również pomoc serwisowa w razie kolizji drogowej. Liberty Direct zorganizuje i pokryje koszty następujących świadczeń: naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego, holowanie pojazdu poszkodowanego.

Premium Assistance – to propozycja dla tych, którym ie wystarcza ochrona, jaką zapewnia gratisowe Mini Assistance. Premium Assistance Liberty Direct to pełna ochrona dla kierowcy i pasażerów w Polsce i Europie, pomoc w przypadku braku paliwa na drodze czy zatankowaniu złego paliwa. W jego ramach Liberty Direct zagwarantuje opiekę nad dziećmi, zorganizuje i pokryje koszty naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia nawet pod domem, odholuje pojazd do wskazanego przez Klienta warsztatu i odbierzemy auto po naprawie, zapewni pomoc w przypadku wymiany koła, zatrzaśnięcia lub zgubienia kluczyków, awarii oświetlenia czy akumulatora, pomoże w przypadku braku paliwa na drodze czy zatankowaniu złego paliwa, zaoferuje auto zastępcze lub zastępczego kierowcę, zagwarantuje opiekę nad dziećmi, opłaci nocleg, przewóz medyczny i hospitalizację oraz zapewni niezbędną pomoc także na terenie Europy, w tym: pożyczkę, usługę prawnika i tłumacza.

Ubezpieczenie Opony Assistance – to bardzo praktyczny produkt ubezpieczeniowy. Zapewnia ochronę opon w przypadku przebicia lub uszkodzenia, działającą na terenie Polski i całej Europy. W ramach tego ubezpieczenia Liberty Direct zorganizuje i pokryje koszty naprawy opon na miejscu zdarzenia nawet pod domem, w przypadku ich przebicia lub uszkodzenia, odholuje pojazd do najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego w przypadku uszkodzenia więcej niż jednego koła, zapewni pomoc w przypadku wymiany koła, umożliwi skorzystanie z pełnej pomocy informacyjnej w zakresie informacji o warsztatach wulkanizacyjnych i sklepach oponiarskich.

Ubezpieczenie NNW – to ochrona ubezpieczeniowa dla kierowcy i pasażerów, działająca na terenie Polski i całej Europy. Ochrona działa nie tylko podczas korzystania z pojazdu, ale także podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu, naprawy pojazdu na trasie. Suma ubezpieczenia wynosi do do 20 000 zł na osobę zarówno dla kierowcy jak i wszystkich pasażerów.

Wybrane placówki Liberty Direct w Polsce

/li